Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

FINAŁY Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (FOOM) – ŁÓDŹ 2021

25 czerwca - 27 czerwca

  • RELACJA NA ŻYWO ZAKOŃCZONA
  • Obsługa sędziowska RELL.score
  • Noty ON-LINE
  • możliwość zamówienia nagrań przed lub po zawodach

LOGO RELLSCOREnoty on-line

HARMONOGRAM
 
25.06 (piątek) :
8.30 – rozgrzewka dla zawodniczek
10.00 – 11.45 Wielobój – juniorki młodsze kl. III ( TA, obręcz ) – I rzut (17 zawodniczek)
12.00 – 13.40 Wielobój – juniorki młodsze kl. III ( TA, obręcz ) – II rzut (16 zawodniczek)
14.00 – Uroczyste otwarcie XXVII OOM
15.00 – 16.20 Wielobój – juniorki młodsze kl. II (obręcz, piłka ) – I rzut (13 zawodniczek)
16.30 – 17.45 Wielobój – juniorki młodsze kl. II (obręcz, piłka ) – II rzut (12 zawodniczek)
26.06 (sobota) :
8.30 – rozgrzewka dla zawodniczek
10.00 – 10.50 Wielobój – juniorki młodsze kl. III ( piłka ) – II rzut (16 zawodniczek)
11.00 – 11.55 Wielobój – juniorki młodsze kl. III ( piłka ) – I rzut (17 zawodniczek)
12.45 – Ceremonia nagradzania – Wielobój – juniorki młodsze kl. III
14.30 – 15.45 Wielobój – juniorki młodsze kl. II (maczugi, wstążka) – II rzut (12 zawodniczek)
16.00 – 17.20 Wielobój – juniorki młodsze kl. II (maczugi, wstążka) – I rzut (13 zawodniczek)
17.45 – Ceremonia nagradzania – Wielobój – juniorki młodsze kl. II
 
27.06 (niedziela) :
8.30 – rozgrzewka dla zawodniczek
10.00-10.50 – Finał układu z obręczą – juniorki młodsze kl. II
Finał układu TA – juniorki młodsze kl. III
11.00-11.50 – Finał układu z piłką – juniorki młodsze kl. II
Finał układu z obręczą – juniorki młodsze kl. III
12.00 – Ceremonia nagradzania finałów
Finał układu z obręczą i piłką – kl. II
Finał układu TA i z obręczą – kl. III
12.30-13.20 – Finał układu z maczugami – juniorki młodsze kl. II
Finał układu z piłką – juniorki młodsze kl. III
13.30-13.55 – Finał układu ze wstążką – juniorki młodsze kl. II
14.00 – Ceremonia nagradzania finałów
Finał układu z maczugami – kl. II
Finał układu z piłką – kl. III
Finał układu ze wstążką – kl. II
14.30 – Uroczyste zakończenie XXVII OOM
Ceremonia nagradzania
Klasyfikacja klubów i województw.

Szczegóły

Start:
25 czerwca
Koniec:
27 czerwca

Organizator

MUKS WIDZEW ŁÓDŹ
Strona internetowa:
http://www.gimnastyka-widzew.pl/

Miejsce

Hala Sportowa MOSiR ŁÓDŹ
Stanisława Małachowskiego 5/7
Łódź, 91-211
+ Google Map