Podsumowanie roku 2020. Co będzie dalej?

Przyszła chwila, aby podsumować miniony rok 2020. Zeszły rok był bardzo trudny dla wszystkich, także dla naszego zespołu. Tym razem nie będziemy rozpisywać się i analizować statystyk oglądalności, ponieważ dane te nie są miarodajne.

Przygotowaliśmy galerię niepublikowanych oraz publikowanych zdjęć, które w fotograficznym skrócie przybliżą jak wyglądał nasz rok 2020. A jeśli macie dłużą chwilę zachęcamy do przeczytania całego artykułu.

Rok zaczęliśmy bardzo pomyślnie. Mieliśmy uczestniczyć w realizacji teleturnieju telewizyjnego. […]

ZOBACZ PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ

Projekt był już na zaawansowanym etapie. Przygotowane studio i realizatorka. Zostało tylko ogłosić nabór zawodników i rozpocząć nagrywanie materiału. I nagle bum – koronawirus. Cały projekt został wstrzymany. Mamy nadzieję, że wkrótce temat powróci.

Przed całkowitym lockdownem udało nam się jeszcze uczestniczyć w kilku turniejach: Grand Prix Polski PTT w Sosnowcu, Walentynkowy Turniej IMIELIN, Turniej FTS RUMIA, I edycja Pucharu Polski w Łomiankach, Winter Carramba w Katowicach, Puchar Dyrektora SMS w Gdyni.

I tu nagle wszystko się urywa …

Po miesiącu ciszy i spacerów wokół domu, dostaliśmy propozycję realizacji transmisji z mszy świętych. Podjęliśmy wyzwanie. Oprócz mszy niedzielnych realizowaliśmy także śluby online. Klient był zadowolony. 🙂

Kliknij w obrazek i zobacz galerię zdjęć z roku 2020.

Jeszcze przed wakacjami zostaliśmy poproszeni o zrealizowanie pierwszych w Polsce zawodów on-line. Nie mogliśmy odrzucić takiej propozycji. W końcu lubimy wyzwania. Prezentowały się zawodniczki z całej Polski. Specjalnie w celu przeprowadzenia zawodów zmodyfikowaliśmy nasz system RELLscore, tak aby umożliwić zdalne sędziowanie z kilku lokalizacji w Polsce.

Klub Brawo Białystok, który był zleceniodawcą turnieju on-line, pod koniec roku został organizatorem Mistrzostw Polski w układach zespołowych, w których to mistrzostwach także uczestniczyliśmy. Z przyjemnością 🙂

Po wakacjach, ku zadowoleniu wszystkich, udało się rozpocząć sezon startów.

Zaczęliśmy Otwartymi Mistrzostwami Śląska, a tydzień później pierwszy raz uczestniczyliśmy w Turnieju Wrocław organizowanym przez klub AZS Wrocław. Na zaproszenie klubu AZS Wrocław, także po raz pierwszy, braliśmy udział w turnieju BRZEG DOLNY CUP.

Kliknij w obrazek i zobacz galerię zdjęć z roku 2020.

Po wakacjach zostaliśmy poproszeni o zrealizowanie Turnieju w badmintonie – „Mistrzostwa Polski Amatorów”. Wszystko się udało i zyskaliśmy kolejnego, zadowolonego klienta.

Kolejne miesiące to przełożone mistrzostwa: Drużynowe Mistrzostwa Polski Kl.III w Mrzeżynie, DMP Kl. II w Szczecinie, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików równocześnie w Szczecinie i Białymstoku, Finały OOM w Białej Podlaskiej, Mistrzostwa Juniorek w Rumi, Mistrzostwa Seniorek w Warszawie, WOM w Warszawie.

W listopadzie, jedną z relacji, prowadziliśmy w systemie Pay-Per-View. Były to Akademickie Mistrzostwa Polski FTS rozgrywane w Ciechocinku. System Pay-Per-View, który w całości opracowany był przez nasz zespół, spisał się bez zarzutu, a z efektów zadowoleni byliśmy zarówno my jaki i Organizator turnieju. Zmagania par można nadal oglądać w systemie PPV pod tymi linkami sobota i niedziela.

W tym samym czasie nasza dzielna ekipa realizowała trzydniowy turniej w Szamotułach.

Pod koniec listopada przygotowywaliśmy oraz transmitowaliśmy pierwszy Międzynarodowy Turniej on-line Żoliborz Gold Cup, którego organizatorem był klub UKS Ronin Team.

Kliknij w obrazek i zobacz galerię zdjęć z roku 2020.

Koniec roku to turniej Flowers Cup, Mazovia Cup – RG Legia oraz Międzynarodowy Turniej Irina Cup, w którym oprócz zawodniczek z całej Polski brały udział gimnastyczki z Izraela i Azerbejdżanu.

W ten sam weekend, już po raz czwarty, prowadziliśmy transmisję na żywo z Turnieju w Akrobatyce Sportowej Wars&Sawa. Podczas transmisji prowadzony był profesjonalny komentarz sportowy w podwójnej obsadzie. (Kliknij tutaj, zobacz i posłuchaj)

Rok 2020 rozpoczęliśmy realizacją telewizyjną, o czym pisaliśmy na początku, a zakończyliśmy praktykami podczas ligowego meczu siatkówki. To było bardzo inspirujące doświadczenie, z którego wynieśliśmy wiele nowych umiejętności.

Dzięki (a może lepiej napisać „przez”) koronawirus, imprezy odbywały się bez udziału publiczności, co powodowało, że z każdym turniejem biliśmy kolejne rekordy oglądalności. Wszystkie statystyki skakały w weekendy do nieznanych dotąd poziomów, za co bardzo wszystkim widzom dziękujemy.

Co nas (wszystkich) czeka w 2021 roku? Nikt nie wie. Trudno coś zaplanować, ale wiemy, że warto już teraz zarezerwować termin swojej imprezy. Styczeń mamy wolny, ale już w lutym zobaczymy się na żywo. ( Zajrzyj do naszego kalendarza )

Zespół RELL.PL