Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

BUTTERFLY CUP 2024

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie Okuniewska 115, Halinów, mazowieckie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore Zamów nagranie wideo - pisz: biuro@rell.pl (Nagrywamy wszystkie starty. Potwierdzimy zamówienia w poniedziałek) noty RELLscore on-lin - kliknij tutaj https://www.youtube.com/watch?v=lskjKwUlpYU   HARMONOGRAM TURNIEJU  

PUCHAR WIOSNY SIECHNICE 2024

Hala Sportowa im. Huberta Wagnera - Siechnice Księżnej Anny z Przemyślidów 6, Siechnice

transmisja na żywo nagrania wideo - pisz biuro@rell.pl - nagrywamy wszystkie starty system sędziowski RELLscore 09.03.2024r. (sobota) - retransmisja (poniedziałek)   08:30 otwarcie hali sportowej – rozgrzewki 10:00 11:45 KATEGORIA

TAURON INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK 2024

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego WARSZAWA ul. Księcia Trojdena 2C-G, Warszawa, Mazowieckie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore system wideo weryfikacji RELLvar nagrania wideo noty on-line - kliknij tutaj NIEDZIELA https://www.youtube.com/watch?v=-GSV6jMEduU SOBOTA https://www.youtube.com/watch?v=t2NKyxhSpgY   HARMONOGRAM SOBOTA (16.03.2024) 10:50 Oficjalne otwarcie Tauron Mistrzostw

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA MKS KUSY SZCZECIN 2024

Hala Sportowa Narutowicza Szczecin Gabriela Narutowicza 17, Szczecin, zachodniopomorskie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore archiwalne nagrania wideo - pisz na adres biuro@rell.pl   SOBOTA 16.03.2024 10:00 ROCZNIK 2016 I MŁODSZE GR.C-TANECZNY 10:30 ROCZNIK 2015 GR.C-TANECZNY 11:20 2013, 2012

TURNIEJ MŁODOŚCI PZG – GDYNIA 2024

ZSSO Gdynia ul. Władysława IV 54, Gdynia, Pomorskie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore nagrania wideo - pisz biuro@rell.pl noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ NIEDZIELA https://www.youtube.com/watch?v=mMgzV4BIwiQ   SOBOTA (23.03.2024) 9:55 – 10:00 Oficjalnie otwarcie Turnieju Młodości PZG 10:00

MAZOWIECKI DZIEŃ OLIMPIJCZYKA – GRODZISK MAZOWIECKI 2024

Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej Sportowa 29, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

"GALA OLIMPIJSKA" W PROGRAMIE: CEREMONIAŁ OLIMPIJSKI POKAZY SPORTOWE PREZENTACJE KULTURALNE WYSTĘPY ORKIESTRY WRĘCZENIE MEDALI, WYRÓŻNIEŃ, DYPLOMÓW SPOTKANIE Z OLIMPIJCZYKAMI https://www.youtube.com/watch?v=jg_PAy6bUBU źródło: organizator gali

TAURON PUCHAR POLSKI JUNIOREK – GDYNIA 2024

ZSSO Gdynia ul. Władysława IV 54, Gdynia, Pomorskie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore system wideo weryfikacji RELLvar noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ https://www.youtube.com/watch?v=daLbM72q5oA   HARMONOGRAM SOBOTA (13.04.2024) 10:45 – 10:55 Otwarcie Tauron Pucharu Polski Juniorek 11:00 –

TAURON DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KL. II oraz ELIMINACJE OOM 2024

Hala Sportowa MOSiR ŁÓDŹ Stanisława Małachowskiego 5/7, Łódź

transmisja na żywo RELL.TV system sędziowski RELLscore system wideo weryfikacji RELLvar nagrania wideo RELL noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ NIEDZIELA https://www.youtube.com/watch?v=BfSxKKDqsEg SOBOTA https://www.youtube.com/watch?v=1GvN55Pc62w PIĄTEK https://www.youtube.com/watch?v=F1loPuqGP34 HARMONOGRAM PIĄTEK (19.04.2024) 14:45 –

IV Turniej w Gimnastyce Artystycznej Strong&Beautiful 2024

Liceum Ogólnokształcące 163 Warszawa Klimatyczna 1, Wesoła, Warszawa

Transmisja na żywo RELL.TV system sędziowski RELLscore NIEDZIELA https://www.youtube.com/watch?v=Ao47OW7A9lQ HARMONOGRAM SOBOTA 27.04.2024 10:15 Rocznik 2017 i mł Kategoria A Rocznik 2017 i mł Kategoria B 10:35 Rocznik 2016 Kategoria A

UNITY CUP 2024

Szkoła Wawelska Wawelska 46, Warszawa, Mazowieckie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ   niedziela https://www.youtube.com/watch?v=U9ZX6mTMd90 sobota https://www.youtube.com/watch?v=cGpfjQQyE48 HARMONOGRAM 27.04.2024 – WARSAW MERMAID 11:00 – 11:45 2016 11:45 – 12:00 2015 12:05

GDYNIA RHYTHMIC STARS (FIG) & BALTIC JUNIOR CUP 2024

Polsat Plus Arena Gdynia Kazimierza Górkskiego 8, Gdynia, pomorskie

Oficjalna strona transmisji na żywo GDYNIA RHYTHMIC STARS (FIG) & BALTIC JUNIOR CUP 2023 Transmisja bezpłatna Transmisja bez zakładania konta Transmisja bez podawania danych karty kredytowej Transmisja bez logowania Oglądasz

WROCLAW CUP 2024

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF Wrocław Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, Wrocław

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore noty on-line kategorii B, A - kliknij TUTAJ NIEDZIELA - DZIEŃ 3 https://www.youtube.com/watch?v=5l2ccEEcHVA SOBOTA - DZIEŃ 2 https://www.youtube.com/watch?v=J4q5iPZu5uM PIĄTEK - DZIEŃ 1 https://www.youtube.com/watch?v=sBzj-NbWGP8 HARMONOGRAM

XXX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – FINAŁY OOM TRZEBNICA 2024

Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa Im. Dolnośląskich Olimpijczyków w Trzebnicy 3 Maja 6, Trzebnica, Dolnoślaskie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore system wideo weryfikacji RELLvar noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ NIEDZIELA https://www.youtube.com/watch?v=wHVo6ZrsTyM SOBOTA https://www.youtube.com/watch?v=FR7yMeykDUo PIĄTEK https://www.youtube.com/watch?v=rn6ouCwWuu4   HARMONOGRAM PIĄTEK (10.05.2024) 11:00 – 12:30 I rzut

ELITTE JOY CUP WARSZAWA

OSiR WŁOCHY WARSZAWA ul. Gładka 18, Warszawa, mazowieckie

Transmisja na żywo RELL.TV System sędziowski RELLscore nagrania wideo noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ NIEDZIELA - wideo zablokowane przez youtube, przez co pozostaje niedostępne SOBOTA https://www.youtube.com/watch?v=a9fI0s8W1nA       PLAN

MAGNOLIA CUP – SGA SZCZECIN 2024

Hala Sportowa ZUT, SZCZECIN Tenisowa 33, Szczecin, Zachodniopomorskie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore HARMONOGRAM 08:30-09:00 Category 2017A, 2017B, 2018B, 2016B 09:00-10:20 Category 2015B, 2015A 10:20-11:50 Category 2014A, 2013B, 2013A, 2011-2012B, 2011-2012A, 2009-2010A, 2008 and older B  

BOOMERANG CUP – RUMIA 2024

MOSIR RUMIA Adama Mickiewicza 49, Rumia, Pomorskie

Transmisja na żywo RELL.TV - zakończona system sędziowski RELLscore możliwość zamówienia nagrań wideo - pisz biuro@rell.pl noty on-line - KLIKNIJ TUTAJ HARMONOGRAM SOBOTA KATEGORIA 2017 - 9:45-10:25 KATEGORIA 2016 -

BIAŁYSTOK CUP 2024

Białystok Szkoła Podstawowa nr 49 Armii Krajowej 32, Białystok, podlaskie

transmisja na żywo RELL.TV system sędziowski RELLscore nagrania wideo https://www.youtube.com/watch?v=UO_nYkx21Nw HARMONOGRAM 09:00-10:00 UKŁADY ZESPOŁOWE 10:00-10:35 2017 i młodsze A, B, C, C-LIGHT, D 10:40-11:35 2016 A, B, C, C-LIGHT, D

WARSAW KIDS CUP – WARSZAWA 2024

Hala Sportowa OSiR Praga Południe Siennicka 40b, Warszawa, mazowieckie

transmisja na żywo system sędziowski RELLscore nagrania wideo - zamów biuro@rell.pl rezultaty on-line - KLIKNIJ TUTAJ NIEDZIELA - 09:30 - 16:00 https://www.youtube.com/watch?v=DvoUMxZr6Gc NIEDZIELA - 16:00 - 20:00 https://www.youtube.com/watch?v=spB6CDRWVEk SOBOTA -

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ CRYSTAL CUP – GOLENIÓW 2024

Hala Sportowa Goleniów Cypriana Kamila Norwida, Goleniów

Transmisja na żywo RELL.TV system sędziowski RELLscore PIĄTEK 13:00 - 19:00 https://www.youtube.com/watch?v=ntc53vvNrwg   HARMONOGRAM PIĄTEK 31.05.2024   1 kategoria 2017 D --- 13:00-13:20 2 kategoria 2016 D --- 13:25-13:45 3